PROJEKT
NÁHRADKA.CZ 
SPECIALIZOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ (NEJEN) ON-LINE

KALENDÁŘ WEBINÁŘŮ PRO NÁHRADNÍ RODIČE, PĚSTOUNY | 2022

Během června a obou letních měsíců budeme realizovat jen webináře objednané pro uzavřené skupiny o minimálním počtu šesti přihlášených účastníků. V případě Vašeho zájmu o termín a vybrané téma nás kontaktujte, rádi Vám vyhovíme... I letos počítáme s podzimními "onlajny" pro ty, kteří budou ještě doplňovat svých 24 hodin. Kalendář zveřejníme během června. Sledujte náš web a připojte se k nám, bude z čeho vybírat...

Obecné doplňující informace k nabízeným webinářům najdete v níže uvedených záložkách. Pro případné další informace k individuálnímu přihlášení nebo pro objednání webináře organizací nás kontaktujte e-mailem na: kurzy@nahradka.cz nebo na tel.: +420 777 939 983.

Pro individuální přihlášení využijte prosím formulář, který zobrazíte kliknutím na tlačítko pod popisem Vámi vybraného webináře.
V případě problémů s přihlášením nebo pokud Vám na zadaný e-mail nedošlo potvrzení o přihlášení nás kontaktujte na tel.: +420 777 939 983.

Nabízené webináře jsou určeny především náhradním rodičům, pěstounům, osvojitelům a ostatním rodičům se zájmem o téma. Jednotlivá témata jsou též vhodná pro odborníky, kteří s náhradními rodinami pracují.

Webinář se uskuteční, pokud je obsazen minimálně 6 účastníky. Celková kapacita je stanovena na +/- 12 přihlášených účastníků.

600 Kč (3 hod.) za 1 účastníka.

Webinář (on-line lektorovaný seminář): 3 hodiny (60 min).

Webináře jsou realizovány na platformě Zoom, která umožňuje připojení jak přes aplikaci, tak prostřednictvím webového prohlížeče. Tato platforma nevyžaduje žádnou registraci ani vytváření uživatelských účtů. Účastníkům je před zahájením kurzu k dispozici technická podpora pro připojení do kurzu (telefonicky, ev. přes on-line chat).

Podzim 2022

Nabídku webinářů pro měsíce září, říjen, listopad a prosinec 2022 připravujeme...